هزیان گوی های مریم قجر عضدانلو بعد از افشاگری های جدا شدگان

اگر این دستگیری ها درست می باشد لطفا ، به جای نشان دادن عکس های سیاه و سفید خود این افراد را پلیس باید در تلویزون نشان می داد .در ثانی این افراد  پاسپورت دارند و بلیط هواپیما که وارد البانی شده اند . این موارد باید نشان داده شود  . و خیلی از موارد دیگر مانند هتل و…. که معتبر باشد یک عکس که سند نمی باشد . این افراد زنده هستند چرا در تلویزون نشان داده نشدند ؟؟ … علیرضا نقاش زاده نزدیک چهار سال است که مادرش را از البانی خارج کرده و الان در اروپا زندگی میکند ! پس اینکه مطرح شده به بهانه دیدار با مادرش به البانی سفر میکرده یک دروغ محض است .

هزیان گوی های مریم قجر عضدانلو بعد از افشاگری های جدا شدگان

از قدیم گفته اند وقتی که تب بالا برود فرد به هزیان گوئی می افتد ، دقیقا الان شرایط و اوضاع احوال مریم قجر شده است. اما این بار بر اثر فشار افشاگری های که نفرات جدا شده در اروپا و البانی در موج تازه ای که بعد از ملاقات مریم قجر با رئیس جمهور البانی شروع شد.دلیل این که به هزیان گوئی افتادن این بود که هرچه بافته بودند ، با روشنگری های نفرات جدا شده از یک سمت و افشاگری و ملاقات و دادن نامه به سفارت البانی توسط تعدادی از دوستان در پاریس همه ان دروغ ها پنبه شد. اینجا بود که مریم قجر از زور فشار و تب بالا زمین را گاز می گرفت . از این رو با خرج کردن مقداری دلار اغشته خون پلیس البانی را گول زد و در این شو به بازی گرفت . مجری شو خبرنگار فاکس نیوز بود ( حالا این خبرنگار در البانی چکار می کند بماند ) اینها مدعی شدند که یک تیم تروریستی متعلق به سپاه قدس را دستگیر کردند . عکس چهار نفر را انتشار دادند که یکی از انها علیرضا نقاش زاده است . طبق ادعایی که مریم قجر و ستاد امنیت و ضد تروریسم  کرده اند این تیم یا هسته تروریستی در ماه مارس 2018 در اخرین مراحل عملیاتی کشف و خنثی شده است !؟

 هموطنان عزیزلطفا خودتان این چند خط از اطللاعیه مریم قجر را مطالعه کنید ببینید چقدر متضاد و دروغ صحبت می کنند . خط کشی زیر جملات از من است : ( حمله تروریستی به گرد همایی مجاهدین –  چهارشنبه اول  آبان 1398 ( 23 اکتبر 2019 ) مدیر کل پلیس آلبانی از کشف یک شبکه تروریستی رژیم خوندی در آلبانی خبر داد. که هدف آن انجام حملات بر روی جنبش اپوزیسیون ایران (مجاهدین خلق) بود. این شبکه تروریستی اخیراً توسط نهادهای امنیتی آلبانی کشف شده است.
این شبکه علاوه بر سایر اقدامات جاسوسی و تروریستی، در مارس ۲۰۱۸ دست اندرکار طرح حمله تروریستی به گردهمایی مجاهدین در جشن نوروز ۱۳۹۷ بوده است. حمله ای که در آخرین مراحل عملیاتی کشف و خنثی شد و مدیر کل پلیس در کنفرانس امروز جزییات جدیدی از آن ارائه کرد.
در گردهمایی نوروزی علاوه بر خانم مریم رجوی رییس جمهور برگزیده مقاومت ایران ، شهردار رودی جولیانی وشخصیتهای اروپائی وامریکایی و همچنین مسئولین سازمان مجاهدین خلق ایران شرکت داشتند .  
مدیرکل پلیس اعلام کرد این حمله از داخل ایران توسط یکی از سرکردگان نیروی قدس با نام مستعار پیمان هدایت می شد . وی افزود بریده مزدوری بنام علیرضا نقاش زاده متولد 1974 با یک پاسپورت اطریشی بنام اروین آرام که خود را از « اعضا سابق مجاهدین» معرفی می کرد در این عملیات تروریستی دست داشته است .

همین سرکرده نیروی قدس شمار دیگر از بریده مزدوران را در کشورهای اروپایی برای عملیات جاسوسی و تروریستی علیه مقاومت ایران تامین و مدیریت می کند .

علیرضا نقاش زاده که توسط نیروی قدس اجیر شده بود ، به بهانه دیدار مادرش طاهره زارنجی و بردن وی از آلبانی به این کشور سفر میکرد وبه جمع اوری اطلاعات لازم برای این عملیات جنایتکارانه تروریستی می پرداخت. )

اولا: تاریخ های که قید کرده اید چه ربطی به هم دارند مارس 2018 چه ربطی به اکتبر 2019 دارد . شما خودتان احمق و نفهم هستید فکر کردید که دیگران هم مانند شما احمق هستند که بخواهید یک شوربای هچال هفتی رابه خورد خبرنگار فاکس نیوز بدهید ؟

دوما:  علیرضا نقاش زاده نزدیک چهار سال است که مادرش را از البانی خارج کرده و الان در اروپا زندگی میکند ! پس اینکه مطرح شده به بهانه دیدار با مادرش به البانی سفر میکرده یک دروغ محض است .اگر قبل از بردن مادرش قید می کردید باز چیزی بود.

سوما : در تاریخ های که شما قید کرده اید و پلیس البانی ان را نشخوار کرده تماما دروغ است . فقط کافی بود که به صفحه فیس بود علیرضا نقاش زاده مراجعه میکردید و بعد این شو را اجرا می کردید . چطور میشود پلیس البانی به قول شما ادعا کرده که را دستگیر کرده اما علیرضا نقاش زاده در این زمان ها در جشن های مختلف با دوستانش شرکت داشته که تماما عکس انها را انتشار داده و در فیس بوک وی تماما وجود دارد !!؟؟

در اطلاعیه تان قید کرده اید در برنامه نوروزی 1397 مریم رجوی و شهردار رودی جولیانی ؟! و شخصیتهای اروپایی و امریکایی و مسئولین سازمان مجاهدین شرکت داشتند !؟ پس بقیه اعضا ادم نبودند برگه چقدر بودند ؟؟ این خود نشان میدهد که شما جانوران چقدر برای جان اعضا نگونبخت ارزش قائل هستید !

چهارما : اگر این دستگیری ها درست می باشد لطفا ، به جای نشان دادن عکس های سیاه و سفید خود این افراد را پلیس باید در تلویزون نشان می داد .در ثانی این افراد  پاسپورت دارند و بلیط هواپیما که وارد البانی شده اند . این موارد باید نشان داده شود  . و خیلی از موارد دیگر مانند هتل و…. که معتبر باشد یک عکس که سند نمی باشد . این افراد زنده هستند چرا در تلویزون نشان داده نشدند ؟؟

چهارما : این نامه ای راکه دوستان ما زحمت کشیدند ، در پاریس به سفارت البانی رفتند و با سفیر و مسئولین مربوطه ملاقات کردند و دروغ های شخص مریم قجر را پنبه کردند که هزیان گویی شماهم از همین نقطه شروع شد .اسامی را خود این دوستان نوشتند که با خرمردرندی می خواهید این طور وانمود بدهید که شما این اسامی  را انتشار داده اید !

پنجم : در اطلاعیه شورای صاحب مرده ، کمیسیون صاحب مرده که از زبان مرده ها انتشار داده اید . در مقابل اسم بعض از دوستان قید کرده اید که اسیر سابق جنگی بوده اند . این دوستان ما که اسیر جنگی بودند . ملعون مسعود رجوی با همکاری ملعون صدام حسین پدر معنوی یتان قوانین بین المللی را نقص کردید و اسیران جنگی را با فریب به بهانه مبارزه با اخوندهای جمهوری اسلامی وارد تشکیلات خود کردید . این دوستان سرفراز که با خلوص تمام برای مبارزه با جمهوری اسلامی امده بودند . بعد از مدتی پی به جنایتی که شما کردید بردند به همین دلیل تا زمانی که در عراق بودید نمیخواستند از تشکیلات شما جدا بشوند می گفتند رسم مردانگی نیست علی رغم خیانت های شما ایستادند تا در البانی از شما جدا شدند .حال تاریخ قضاوت خواهد کرد چه کسانی به خاک و مرز بوم ایران و مردم ایران خائن هستند . مزدور وهابی ها و امریکا واسرائیل هستند یا این اسیران جنگی سابق .

ششم :از اینکه از هموطنان در کشورهای اروپایی خواسته اید برای شما جاسوسی کنندو به محض دیدن این افراد به نخستین ایستگاه پلیس بگویند .مصداق همان اطلاعات بیست میلیونی سال 1360 جمهوری اسلامی است .اگر در ان زمان اعضا حزب توده و اکثریت برای جمهوری اسلامی این کار را انجام میدادند . در کشورهای اروپائی ایرانیان باشرف هر کجا شما خائنین را دیده اند فحش و فضیحت نثار شما کرده اند .

حمید رضا بی کس

منتشرشده به‌دست faryadazadi

انجمن فریاد ازادی :رسانه ای است که فریاد خاموش اعضای معترض فرقه رجوی را که سالیان است اسیر و در بند فرقه رجوی هستند به گوش مدافعین حقوق بشر و وجدانهای بیدار می رساند. باشد که با این تلاش ها وجدانهای بیدار به کمک این اسیران در بند بشتابند. در این وبلاگ از تمامی دوستانی که دست به قلم دارند و در رابطه با فرقۀ رجوی روشنگری می کنند با امانت کامل وبدون تغییر محتوا تنها با ادیت و تصحیحات انشائی و املائی مقاله و مطلب یا گزارش انتشار می دهم . بدیهی است که مسئولیت محتوای مقالات و گزارشها و هر مطلبی برعهده نویسنده می باشد.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s

faryadazadi

انجمن فریاد ازادی :رسانه ای است که فریاد خاموش اعضای معترض فرقه رجوی را که سالیان است اسیر و در بند فرقه رجوی هستند به گوش مدافعین حقوق بشر و وجدانهای بیدار می رساند. باشد که با این تلاش ها وجدانهای بیدار به کمک این اسیران در بند بشتابند. در این وبلاگ از تمامی دوستانی که دست به قلم دارند و در رابطه با فرقۀ رجوی روشنگری می کنند با امانت کامل وبدون تغییر محتوا تنها با ادیت و تصحیحات انشائی و املائی مقاله و مطلب یا گزارش انتشار می دهم . بدیهی است که مسئولیت محتوای مقالات و گزارشها و هر مطلبی برعهده نویسنده می باشد.

WordPress.com en français

Toutes les nouvelles de la communauté WordPress.com

وب‌گاه خود را روی WordPress.com بسازید
شروع کنید
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: